Rozřazovací turnaj kadetek

Na startu soutěžního ročníku čekal kadetky rozřazovací turnaj na domácí půdě

V pátek odpoledne rozehráváme úvodní utkání proti Prostějovu. Zpočátku je vidět na obou stranách nervozita z prvního soutěžního utkání v ročníku. Veškeré sety jsou do koncovky poměrně vyrovnané, nicméně chladnější hlava a klid na rukách je na na naší straně, a tak vyhráváme 3:0 (20,22,21).

Sobotní 10 hodina je čas úvodního hvizdu pro naše utkání proti nováčkovi soutěže - Roztokům. V průběhu úvodního dějství roste náš náskok a tak do hry naskakují všechny hráčky na soupisce. Pouze na konci třetího setu si drobně zavařujeme svým přístupem, nicméně další - tentokrát jednodušší - výhra je na světě. 3:0 (13,18,22)

Na závěr turnaje nastupujeme proti týmu Havlíčkova Brodu. Zpočátku vše na naší straně šlape a úvodní dějství bez problémů vyhráváme. Nástup do druhého setu zcela změnil ráz utkání, kdy se soupeř rozehrál a náš výkon postupně uvadal. Bohužel ani přes snahy změnit sestavu, brát oddechové časy se náš výkon nezlepšoval a to vedlo k porážce 1:3 (17,-20,-21,-26).

V součtu nám tyto výsledky stačí k postupu do nejvyšší skupiny A pro první extraligový turnaj.