Prague Volleyball Games 2022

Kadetský tým se zúčastnil v rámci přípravy na druhou část sezóny turnaje PVG.

Ještě než začal samotný turnaj, tak jsme se sešli 26.12. na trénink, abychom se po Vánočním salátu, cukroví a podobných radostech malinko rozpohybovali.

Turnaj nám začal na Hamru v Braníku, kde jsme v úvodním střetnutí potkali tým VTK Čížkovice, který jsme porazili 2:0. Další utkání jsme odehráli proti Střešovicím, kde také vyhráváme 2:0. Poslední úterní utkání nastupujeme proti polskému Esperantu, kde si připisujeme pohodové vítězství 2:0.

Další den nás čeká čtvrtfinále proti Mikulovce - i toto utkání bez větších problémů vyhráváme 2:0. V semifinále nastupujeme proti Lvům. Soupeř na nás vlétl a jeho nadšení a odvážná hra stačí k tomu, aby nás jednoznačně porazili. Nás tedy čeká ještě bitva o 3. místo proti slovenskému Novému Mestu nad Váhom. Úvod zápasu máme jasně v moci, jenže v průběhu setu si vybíráme slabší chvilku a soupeř se nadechl k lepšímu výkonu. Nakonec se štěstí v koncovce přiklonilo na naší stranu. V druhém setu je to boj hned od začátku a i trochu se štěstím i druhá koncovka jde na naší stranu a tak můžeme slavit vítězství a tím i celkové 3.místo.