Přípravný turnaj v Plzni

O víkendu 3.- 4.9. jsme odehrály přípravný turnaj v Plzni.

První zápas jsme hrály v sobotu v 9:00 proti Nuslím. Trochu déle nám trvalo než jsme se rozehrály a první set jsme prohrály. Do druhého setu jsme už nastoupily lépe a vyhrály jsme. Následně se nám podařilo vyhrát i třetí zkrácený set. První zápas jsme vyhrály 2:1. Další zápas byl proti Českým Budějovicím. Po celou dobu zápasu jsme si držely vedení a vyhrály jsme 2:0. Poslední zápas tohoto dne byl proti Žižkovu. Tento zápas nebyl z naší strany úplně vydařený. Prohrály jsme 1:2.

V neděli jsme ráno nastoupily proti Tatranu Střešovice. První set byl ještě trochu unavený, ale druhý se nám už podařilo vyhrát 25:4 a celkově jsme vyhrály 2:0. Dalším zápas byl proti domácím. I tento zápas jsme vyhrály 2:0. Náš poslední zápas byl proti Prostějovu. Téměř po celou dobu jsme držely vedení a zvítězily jsme 2:0.

Z Plzně si odvážíme krásné první místo. Příští týden nás čeká další turnaj, testovací turnaj SCM v Ostravě.