Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 71 až 80 z celkem 269 článků.

EX UNIQA ženy DUKLA - OLYMP

V sobotu bylo na programu extraligy žen kompletní 15. kolo. Dobré výkony z posledních zápasů zopakovaly volejbalistky Olomouce i v Ostravě a odvezly si plný počet bodů do tabulky. Díky výhře nad Přerovem opustily poslední příčku sokolky z Frýdku-Místku, kam se naopak propadl Šternberk po prohře s brněnskými Šelmami. Liberecké volejbalistky přehrály ve třech setech pražský Olymp, stejně jako Prostějov celek Králova Pole. Pro Ostravu, Šelmy, Frýdek-Místek, Liberec, Olomouc a Prostějov byly dnešní zápasy posledními v tomto kalendářním roce.

EX UNIQA ženy

V posledním odehraném kole vystřídala Ostrava Olymp na průběžném čtvrtém místě extraligové tabulky. Kdo vyhraje dnešní utkání, tak bude před víkendovým kolem okupovat právě čtvrté místo. V prvním vzájemném utkání probíhající sezóny rozhodoval až pátý set, který vyhrála Ostrava. Otázkou tedy bylo, zda i dnešní utkání 14. kola bude stejně dramatické.

V třináctém kole extraligy přivítaly volejbalistky Králova Pole na své palubovce Olymp, kterému měly z úvodu sezóny co oplácet – v Praze totiž prohrály v říjnu 3:0 na sety. Nad aktuálně čtvrtým týmem tabulky mělo KP Brno po celý zápas převahu, a tak to byly tentokrát svěřenkyně Stanislava Mitáče, kdo nedokázal v utkání uhrát ani jeden set. Královopolské hráčky si tak po suverénní výhře 3:0 připsaly na svoje konto zaslouženě tři body.

Prostějov díky výhře na Olympu navýšil svůj náskok v čele extraligové tabulky

EX U20 23/24

Poslední turnaj U20 v roce 2023 mají holky za sebou. V pátek se předvedly v domácí hale a v sobotu odehrály zbylé dvě utkání v Jablonci.

EX U22 23/24

Turnaj EX u 22 - 1. skupina se hrála v Hradci Králové

EX U18 23/24

K poslednímu extraligovému turnaji v roce 2023 jsme vyrazili do Brna

V 11. kole ženské extraligy šokovaly přerovské Zubřice výhrou v Liberci a OLYMPAČKY v Olomouci za 3:0