Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 41 až 50 z celkem 261 článků.

ME U 18 dívky

Celkem na ME U18 bude startovat 16 družstev. Vítězové skupin prvního kola kvalifikace se přímo kvalifikují na ME. Po ukončení prvního kola kvalifikace budou stanoveny skupiny druhého kola kvalifikace.

Extraliga ženy Přerov - OLYMP

Volejbalová extraliga žen 2023/24 měla na programu kompletní dvacáté kolo, ve kterém se potkaly první dva celky průběžného pořadí. Oslabený Prostějov brněnským Šelmám vzdoroval statečně, ale dvě chyby v koncovce pátého setu „poslaly“ vítězství do Brna. Další pětiseťák se odehrál v Olomouci a důležité dva body tabulky v něm získal Frýdek-Místek. Ostrava s přehledem veze plný bodový zisk z haly KP Brno.

Víkendová FANTAZIE

Uplynulá sobota a neděla se dá rozhodně nazvat jako " Víkendová FANTAZIE pražského OLYMPU

Extraliga ženy OLYMP - KP Brno

Volejbalová extraliga žen 2023/24 měla ve čtvrtek na programu čtyři zápasy 19. kola. Dva z nich byly jednoznačnou záležitostí a dva se musely rozhodnout až v tiebreaku. Hráčky Liberce a Olympu si bez problémů poradily s Přerovem, resp. s KP Brno. V Prostějově se schylovalo k překvapení, ale Šantovka konec zápasu vůbec nezvládla.

EX U22 23/24

V úspěšných víkendových dnech se v dobrém světle ukázaly i naše starší juniorky v EX u22.

Extraliga ženy OLYMP - Šelmy

Nedlouho po pohárovém utkání nastoupily proti sobě stejné týmy i v extraligovém klání. Šelmy chtěly udržet druhé místo v tabulce, naopak domácí Olymp chtěl navázat na pohárové vítězství a přiblížit se medailovému umístění. Brněnskému celku se podařilo získat pouze úvodní set, a tak se z výhry 3:1 radovaly domácí hráčky. Největší překvapení sobotních zápasů 18. kola volejbalové extraligy žen se zrodilo v Brně, kde hráčky Králova Pole otočily nepříznivý průběh utkání s Libercem a z 0:2 na sety nakonec vydřely výhru v tie-breaku a pražský Olymp potvrdil, že v domácím prostředí na brněnské Šelmy umí.