Rozřazovací turnaj v kategorii U18

Vstupní turnaj do nové sezóny v mládežnické kategorii U18 hostila naše hala v Přípotoční ulici

Do nové sezóny jsme vstoupili prvním utkáním turnaje proti SVBC. Nás tento zápas zastihl ve špatné formě - promítlo se do našeho výkonu to, že pro spoustu holek to byl první extraligový zápas a tak nad holkami vyhrála nervozita. Po špatném výkonu prohráváme 0:3.

Do druhého utkání máme hodně času na první nezdar zapomenout. Utkání v 18 hodin nás čekají Budějovice. Od začátku je náš výkon o poznání lepší. Bohužel v půlce setu se zadrhneme na jednom postavení a první set jednoznačně prohráváme. Druhý set předvádíme náš nejlepší volejbal a vyrovnáváme. Třetí sada pokračuje jako na houpačce a opět vítězí holky z Madety. Ve čtvrté sadě je stav vyrovnaný do 20:20, pak se nám koncovka nepovede, a tak celý zápas prohráváme 1:3.

Do neděle tak vstupujeme do zápasu se Střešovicemi s tím, že prohraný tým zůstane na posledním místě. Odhodlání je na nás vidět hned od začátku a daří se nám hrát dobře. Průběh utkání nám dovolí zapojit do hry všechny hráčky a ke konci už jsme měli na hřišti 3 hráčky ročníku 2010, jednu 2009ku a dvě "zkušené" 2008.

S bilancí 1 výhry a 2 porážek končíme na třetím místě.

Na základě těchto výsledků a umístění tedy odehrajeme následující kolo 7. - 8. října ve 3. výkonnostní skupině, která se odehraje ve Šternberku a soupeři nám budou: