184_20230830_190652.jpg

Herní soustředění v Přerově

Hráčky U18, U20 a ženy vyrazily na herní soustředění do Přerově, kde rozbalily svůj základní tábor v Hotelu Fit a místní sportovní hale.

V neděli 27. 8. v 17 hodin byl plánovaný odjezd na herní soustředění do Přerova. Těsně před odjezdem 32ti členné posádky nás překvapil přistavený malý bus pro 25 osob. Problému jsme se nezalekli - naskládali jsme batohy a většinu posádky do busu a zbytek pobral narychlo připravená Caravella.

Cesta utekla překvapivě bez problémů, a několik minut po 20té už vyplňujeme údaje na recepci hotelu Fit, kde budeme 3 noci spát. Holky odpočívat na pokoje, trenéři doladit program na pondělí a je to.

První den soustředění máme rozdělené takto. 

Kadetky pod vedením Michala trénují v přerovské sportovní hale. Na vedlejším kurtu polykají volejbalové dávky od Standy i juniorky. Ženy odjely pod dohledem Lukiho do Olomouce, aby je mohl pořádně protáhnout kondiční trenér Kuba. 

Odpoledne vyráží skupina U18 a U20 do nedalekého Prostějova, aby v rámci společného tréninku změřila síly proti domácím kadetkám. První část tréninku byl mix hráček, závěr už patřil mladší skupině, která hrála 3 krátké sety proti domácím hráčkám. Ženy později nastoupily na dohrávkový trénink v Přerově, kde jim sparing dělal domácí tým.

Úterní dopoledne se ženy věnují servisu na hlavní hale. Spojený trénink kadetek a juniorek je na pořadu naproti v tělocvičně Střední školy technické. 

Odpoledne vyráží celá skupina do Olomouce. Ženy, na centrkurtu, mají na pořadu opět dohrávkový trénink proti domácímu družstvu. Na vedlejším hřišti mladší hráčky proti týmům Šternberka, aby nabraly praxi hraní a dohrávání v šestkách.

Poslední den vypadá následovně. Dopolední fáze žen se přesouvá do olomouckého fitka, kde si holky opět bere do parády kondiční trenér Kuba. Kadetky s juniorkami pilují techniku a servis s následným silovým kruháčem. Po obědě kadetky sehrají 4 tréninkové sety s přerovskými a juniorky do sebe mydlí na vedlejším kurtu v dohrávkách s různým typem obrany. 

Ženy se přesouvají do nedalekého Prostějova, aby ve společném tréninku změřily síly s domácími ženami. 

Sebrat rychlou večeři,  naházet věci do dopravních prostředků a vyrazit směr Praha. Soustředění se povedlo a splnilo to, co trenéři chtěli.