91_20221217_113545.jpg

Vánoční tréninky

Blíží se Vánoce


a spolu s nimi i poslední tréninky jednotlivých družstev. První předvánoční setkání dětí, rodičů i vedení OLYMPU proběhlo v VCM na Radlické. 

Trénink družstev přípravky, mladších i starších žákyň byl sice poznamenám předvánočním shonem, nemocemi, které nás v této době provázení, povinnostmi trenérů, vedení klubu s jinými soutěžními aktivitami a pod.

Přesto je jednalo o příjemné posezení s rodiči, klidnému vyprávění o rodinných povinnostech, školních potřebách dětí i volejbalové problematice. Děti - volejbalistky měly areál pro sebe, vyměnily si dárky, pohrály si i naslouchaly svým trenérů v debatách s rodiči. 

Radek Sochr - "šéf" této mládežnické skupiny předal dětem za odměnu, především za pomoc při utkáních družstva žen v Přípotoční slušivé "mizuňácké kulíšky" a především SPORTOVNÍ VOLEJBALOVÝ TRENAŽER, který si má působivé jméno HYNEK. 

Pozn.   Když si otočíte počítač, uvidíte ho v plné kráse.O víkendu je na pořadu turnaj barevného minivolejbalu, pro přípravku a mladší žákyně, turnaj v Českých Budějovicích pro mladší žákyně, družstvo kadetek sehraje přípravný zápas s reprezentačním výběrem 07/08, které se připravuje na mezinárodní turnaj MEVZA, který je i kvalifikačním turnajem pro ME této věkové kategorie. Ženy jedou do Šternberka.

V příštím týdnu se uskuteční vánoční tréninky kadetek, juniorek, žen s předáváním dárků,  pravděpodobně i tradiční posezení s volejbalovým "turnájkem" pro zvané. Pak už zasloužené svátky vánoční. 

Poprvé v historii družstva žen se bude hrát i utkání nejvyšší domácí soutěže mezi svátky.

28.12. 22 od 17 hodin    OLYMP - brněnské ŠELMY

30.12. 22 od 17 hodin    v Kutné Hoře s SC Prometey Dnipro


Bylo to příjemné, milé, klobáskové, vinné i sladké posezení a povídání. 

Všechno na sebe, do ruky a hurá domů - příjemné prožití svátků vánočních.