228_20231230_123533.jpg

Vánoce a dárky na OLYMPU

Po vítězném zápase proti Šternberku jsme měli "vánoční posezení "s předáváním dárků družstva žen a jeho realizačního týmu.

Pohoda večera byla umocněna dobrým sportovním výkonem, vítězstvím v poměru 3:0, v prvním setu dokonce 25:8. Kočky hrály dobře, měli jsme trochu obavy, aby nebyly myšlenkami už na "večírku"  nebo na "Vánočních trzích, ale přístup byl profesionální. Byl to první z dárků večera nám i příznivcům.

Hodnotit dílčí část sezóny není zatím potřeba, ale očekávali jsme postavení mezi nejlepšími třemi družstvy Extraligy, jsme čtvrtí, víme na čem pracovat - v čem se zlepšovat. Ztráta v utkáních doma s Olomoucí a venku s Ostravou a Brnem nás stála umístění mezi nejlepšími třemi. Dobré výkony proti Dukle i v Evropském poháru proti Frico Sneek i dalších nám určitě dávají možnost se posouvat nahoru.

Jak jsem říkal na začátku "Vánoční večírek"  se podařil. byla příjemná atmosféra, milé a pěkné, překvapivé dárky. 

Role "Ježíška a rozdávání dárků"  připadla letos na Týnku - nejmladší hráčku družstva. 

Mony a reakce Páji Šimi - to snad ani nechci vidět. Přitom má Šimi elegantní šál a kabelku.

Miška"Brichtis" je zdatná kuchařka, umí špagety s kečupem,dárek ji nesmírně potěšil, podobně jako "Virťase" a Mony - asi budou vařit společně


Verča "Dosty", Evik a Nikča obdivují teplé termo ponožky.

Miška a její vánoční hvězda, soudcovské kladívko ve stylu" Ticho nebo dám vyklidit soudní síň, v našem případě sportovní halu, jako někteří z rozhodčích". Přihlížejí masér Jindřich a Jarda z pořadatelské čety.

"Fuli" se chlubí trenérům a jejich dárky netřeba připomínat.

Mláďata Áďa, Zuzka, Gajda ve víru vánočního opojení - domácí griotka od babičky ( Zuzka) a vaječný koňak (Dosty) jim rozvazují jazyk.

Zuzka, Gajda a Kuba (statistik).

A na závěr členové realizačního týmu, trenéři Standa - Lukáš - Michal, Petr - přenosy TV a Juraj náš dvorní fotograf a skalní fanda. 

Byl to příjemný večer, plný srandy a pohody, tak jak to má na vánoční svátky být. 

Všem pohodové a příjemné svátky vánoční, pohodu a zdraví, hodně dárků pod stromečkem a určitě pozdravovat a předat přání doma - svým blízkým. 

Nemýlíte se v televizi jde volejbal. 


Související odkazy