286_20240409_143323.jpg

PP U14 2023/2024

MISTŘI PRAHY

V Pražském přeboru v kategorii U14 dívek je v sezóně 2023/24 dobojováno.
V soutěžním ročníku nastoupilo celkem 21 družstev a nás velice těší umístění družstva OLYMPU. V průběhu celé soutěže naše hráčky nenašly přemožitele, všechna utkání sedmi turnajů dokázala naše děvčata vyhrát. Po loňském druhém místě v Pražského přeboru, ale se senzačním  vítězstvím na M-ČR (U14) je to další úspěšné vystoupení našeho družstva, klubu a jejich trenérů. Svědčí to o dobře nastaveném programu přípravky, mladších i starších žákyň. Blahopřejeme a především děkujeme za vzornou reprezentaci.

Sezóna rozhodně nekončí, čeká nás druhé kolo kvalifikace o postup na M-ČR této věkové kategorie, evropské hry v rakouském Klagenfurtu, mezinárodní kemp pod vedením italského trenéra v Kutné Hoře. 

Závěrečný finálový- medailový turnaj se hrál v naší " MIZUNO aréně" na Radlické, tradičně jsme ocenili nejlepší hráčky jednotlivých zápasů, které dostaly prezenty potřebné volejbalové hře (přihrávací rukávy, nákolenky, sportovní oblečení). 

1. místo - PVK Olymp Praha - vítězná oslava

Trenéři

Jana Mitáčová, Pavlína Bečvářová  - Radek Sochr  

Hráčky: 

Tereza Mitáčová, Elizabeth Bečvářová, Lilien Heřmanská, Karolína Vráblíková, Elen Holoubková, Eliška Drahorádová, Veronika Sedláková, Julie Vokounová, Barbara Dali 

Na medailových pozicích  PP 23/24

2. místo - TJ Orion Praha
3. místo - SK Slavia Praha


Kompletní výsledky najdete na našem webu ZDE.

Stanislav Mitáč - trenér družstva žen