158_20230628_233024.jpg

POSLEDNÍ SMEČ na Ladronce

Závěrečný trénink a posezení s rodiči dětí, které jsou součástí našeho VCM

Včera odpoledne i večer proběhl poslední trénink "Poslední smeč" naší mládežnické složky, která je v systému VCM ( volejbalové centrum mládeže) PVK Olympu Praha.

Sešli jsme se na Ladronce, kde na pískových kurtech proběhl poslední, tentokrát kondiční trénink dětí, pak hra na pískových kurtech a skákání, blbnutí, juchání v místním sportovním areálu.

To vše za přítomnosti dětí, rodičů a trenérů. 

Dětem jsme poděkovali za sportovní výkony, výsledky v soutěžích Pražského přeboru, Českého poháru, turnajích a především ve finále Mistrovství ČR ( 1. a 10. místo). Sleduj i předchozí a následné články. 

Velké poděkování patří Vám rodičům. kteří jste dali své ratolesti do naší péče, za jejich podporu, podporu při domácích turnajích v Radlické (fandění a materiální pomoc pro potřeby bufetu), finanční podporu v rámci sponzorství, finanční pomoc při dopravě na zápasy, turnaje, soustředění. Úžasnou podporu mládežnické složky při zápasech EX ženy v Přípotoční.   Atd...    DÍKY. 

Těší nás i vaše pochvala za péči, kterou naši trenéři odvádí ve prospěch dětí. Ocenění lahodným mokem nikoho neurazí. 

Tak jak chodí děti povzbuzovat naše "ženy - kočky", tak se na Benjamínky a Naděje přišla podívat Verča Dosty, Verča Virťas a staronová naše posila v následném období Evča Hodanová.

Byl to pěkný den, kterému předcházelo i přivítání našich "mistryň" na Staroměstské radnici.