Související zápasy

PVK Olymp Praha

EX U22 23/24

V úspěšných víkendových dnech se v dobrém světle ukázaly i naše starší juniorky v EX u22.

V neděli ráno po úspěšné sobotní hře s Šelmami jsme vyrazili do Brna. Hráli jsme ve druhé výkonnostní skupině. Poslední turnaj v  Hradci Králové jsme nezvládli -porážky 0:3 a 0:3 (Hradec a Liberec), nás posunuli do druhé výkonnostní skupiny, ze které se rozhodně chceme okamžitě vrátit mezi nejlepší.

A to nám rozhodně podařilo.

Junior Brno - Tatran Střešovice 3 : O

PVK OLYMP Praha - Tatran Střešovice 3 : O

Vypjaté utkání, ke kterému střešovické hráčky přistoupily po porážce s juniorem zodpovědně. Tlačili nás servisem a statečně útočily. Nicméně v koncovkách jednotlivých setů jsme byli vždy přesnější. Na útoku dobře zahrála Maja Divišová.

Základní sestava: Fabikovičová, Průšová, Drahorádová, Pokorná, Divišová, Gajdová - Mitáčová

Střídající: Vlčková, Žáková, Dvořáková

Junior Brno - PVK OLYMP Praha  2 : 3

První set je jasně v naší režii, ale ve druhém a především třetím setu špatně přihráváme, jsme horší nedaří se téměř nic - stres a panika je na naší straně. po důrazné domluvě se dokážeme koncentrovat , bojujeme o Tb , set vyhráváme.

Rozhodující krok k vítězství jsme učinili v průběhu pátého zkráceného setu. Prohráváme 6:8 , ještě 8:10 a za stavu 9:10 jde na podání Karolína Gajdová , z pěti svých servisů dává tři přímé body a je to 13:10, po To soupeře kazí, trochu se strachujeme , ale obratem po TO Lukáše kazí hráčka junioru a jsme vítězní. Postup mezi elitu tří nejlepších družstev EX u 22 se zdařil. Další turnaj této kategorie bude 4.2. 2024 v naší hale v Přípotoční. Soupeřit budeme s Duklou Liberec a VK KP Brnem.

Základní sestava: Vlčková, Průšová, Žáková, Pokorná, Divišová, Gajdová - Mitáčová

Střídající: Fabikovičová, Drahorádová, Dvořáková