EX U22 2. kolo v Liberci

Po prvním rozřazovacím turnaji v U22 jsme zajížděli do Liberce, abychom se střetli s domácím týmem a Hradcem Králové

Původní rozpis turnaje byl změněn po dohodě všech účastníků, aby naše hráčky mohly odjet v nedělním podvečeru na evropský pohár do Holandska.

Tak v 10 hodin nastupujeme proti domácí Dukla. Na nahrávce Míša, na účku Marťa, smečařky Týna, Eliška, na bloku Lůca s Verčou - místo nich na liberu Áďa. Úvodní dva sety se rozhodovaly až v úplných koncovkách, ve kterých byly úspěšnější domácí. V prvním setu jsme neustále prohrávali, ale šance k vítězství se naskytla. nevyužili jsme ji. Druhý set byl téměř celý v naší režii, vedeme po celou dobu o 2-5 bodů, ještě v samotné koncovce 24:20. Ale ani tento luxusní náskok nám nestačil- zhroutili jsme se. Víme na čem pracovat a kde odstraňovat nedostatky ve hře, komunikaci.  Prohraná koncovka na nás dolehla a tak prohráváme i set třetí, celkem 0:3.

Po přestávce máme před sebou utkání proti Hradci. Do utkání vstupuje stejná základní sestava, pouze na nahrávce vystřídá Míšu - Fabi. Několik úvodních rozeher je vyrovnaných - stav 9:9. Poté se však rozjíždíme naplno a ve zbytku utkání nedáváme soupeřům šanci. Jsme výrazně lepší především v kvalitě servisu, hradecké hráčky si s naší podání neví rady, následně i špatně útočí.  Do utkání nastoupí i ostatní hráčky připravené do hry ( Bety, Anička, Maja).

Po odehrání turnaje s bilancí 1 vítězství a 1 porážka zůstáváme dál ve skupině A, kterou bychom měli na začátku listopadu hostit.