EX U18 v Kralupech

Páté pokračování EX U18 přivítali Kralupy, kde se odehrála skupina A.

O pololetních prázdninách - v pátek 3.2. - od 18ti hodin jsme nastoupili proti týmu KP Brno. Od začátku to byl souboj servisu s přihrávkou a komu to víc lepilo, ten byl na koni. V prvních dvou koncovkách jsme byli lepší. Od začátku dalšího dějství jsme od začátku lepší soupeři dovolíme pouze 13 bodů.

Druhý den nás čeká Liberec. V prvních čtyřech setech byla výherní pouze jedna strana hřiště, a tak tento duel musel rozhodnout až tie-break. V něm od začátku taháme za kratší konec a nakonec prohráváme v pátém setu 9:15.

Po hodině oddechu nastupujeme proti domácím Kralupům. Šanci dostanou hráčky, které v předchozím utkání nehrály a nebo málo. Od začátku je vidět spíš hledání se než nažhavenost na utkání. Ve druhé sadě točíme se sestavou, ale po krátkém vzepětí nakonec i druhý set končí na straně domácích. Následující set začínáme velmi špatně, sice se prostřední části setu dostaneme na kontakt k soupeři, ale závěr opět patří výhradně Kralupským hráčkám.

Výsledek víkendu je takový - 1 výhra a 2 porážky. V součtu všech odehraných utkání nám ani 4 body nestačí k udržení se v nejvyšší skupině, a tak nás za měsíc čeká turnaj skupiny B - pravděpodobně v Ostravě.