EX U18 2.kolo ve Šternberku

3 týdny po rozřazovacím turnaji následovalo 2. kolo extraligové soutěže U18

Rozpis soutěže nás poslal odehrát 2. kolo extraligové soutěže do Šternberka. Začínali jsme druhým zápasem, tak jsme vyrazili v sobotu v 7,30 od haly. Cesta utekla naprosto v pohodě, a tak jsme stihli ještě shlédnout část prvního utkání turnaje.

S patnáctiminutovým zpožděním začínáme úvodní utkání proti Frýdku-Místku. První dva sety jsou naší jasnou záležitostí. Ve třetím si vlastní nezodpovědnostní zaděláváme na průšvih a také sadu prohráváme. Následný set nakonec vyhráváme a vítězíme 3:1.

Následuje venkovní oběd a krátká příprava na utkání s Ostravou. Celý zápas bojujeme s vlastními chybami, a i když prohráváme sety až v koncovkách (druhého a třetího setu), tak vývoj utkání je téměř celou dobu nakloněný na stranu Ostravy. Prohra 0:3.

V nedělním souboji nás čeká domácí Šternberk. Soupeř oslabil o několik hráček, které jely hrát U22. Náš výkon nebyl přesvědčivý, docela jsme se přizpůsobili chybujícímu soupeři a i přes vítězství 3:0 nebyla na naší straně spokojenost s výkonem.

Celkové 2. místo není to, pro co jsme si sem jeli. Cílem byl postup, který se nám nepodařilo získat, a tak o něj budeme bojovat v dalším turnaji, který by se měl konat v Kralupech a to o víkendu 4. - 5. listopadu.