ČP ženy

Ve středu večer jsme odehráli utkání Českého poháru

Odpoledne 14 - 15hod. byl krátký trénink v Praze, společná porada. V ní ukázky nezdařených koncovek posledního mistrovského utkání s Frýdkem Místkem ( 0:3). Naložit dva "tranzity" - červeňáka a stříbrňáka a hurá směr Hradec Králové.

Praha je však totálně ucpaná. Tak jedeme krokem, kličkujeme po Praze. Celou cestu prší, tak ani na dálnici to moc nevalíme , jako obvykle.

V Hradci ve sportovní hale jsme po šesté hodině. Tak rychle do sportovního oblečení, zrychlená rozcvička nám ve studené hale nevadí.

Základní sestava: Poloučková, Brichtová, Žáková, Brancuská, Virtová, Šimáňová - Pešková

Střídali: Gajdová, Kelnárová

TJ Slavia Hradec Králové - PVK Olymp Praha  0:3 (-11,-14, -18)

Utkání s družstvy 1. ligy žen dokáží být velmi nebezpečné.  Domácí hráčky jsou často hnány svými fanoušky. To se nestalo, přestože v hale byla podpora domácích znát. Drželi jsem domácí především dobrým servisem, takže na útoku téměř nezlobil. Naším úkolem bylo vyvarovat se zbytečných chyb na útoku. Po prvním setu jsme stáhli kapitánku "Šímu" , na její pozici šla Kája. Po druhém setu šla do pole Tony za Míšu , které se útočně vůbec nedařilo. Utkání jsme dohráli s hráčkami juniorského věku, které hrají úspěšně soutěž U22.

Po hodině hry opět do aut, čtvrtek a pátek je ve znamení obnovy kondice. Strávíme je v posilovně spolu s kondičními trenéry Kubou a Tomem. Od pondělka se budeme připravovat na sérii zápasů KP Brno, Prostějov a Přerov.

Postoupili jsme tak mezi posledních osm týmů v soutěži. Budeme čekat na los, který určí čtyři dvojice a z nich vítězové ve F4 o medaile.