ČP U20 - 4. turnaj (Žďár n/S)

Na poslední turnaj ČP odjíždíme do Žďáru nad Sázavou, bojovat o cenné kovy!

Po příjezdu nás čeká první utkání s Vyškovem, který moc dobře známe a potkáváme se s ním na každém Českém poháru. Zápas je kompletně v naší režii, soupeře nenecháváme rozehrát a vítězíme 2:0.

Dalším soupeřem nám byl Prostějov, také důvěrně známý tým. Tento zápas měl rozhodnout o konečném pořadí v celé soutěži, proto byl od začátku velmi vyhecovaný. Do stavu 14:14 bylo utkání velmi vyrovnané, my jsme ale ukázaly, že po vítězství toužíme více a vyhráváme 2:0.

Ke třetímu souboji nastupujeme proti Náchodu, se kterým jsme se doposud nesetkaly. Začátek byl trochu podceněn, čemuž nasvědčoval stav 2:10. Naštěstí jsme se včas vzpamatovaly a první set dohrály s lehkým náskokem. Druhý set držíme stabilnější výkon a odcházíme s výhrou 2:0.

Náš první hrací den zakončujeme s Havlíčkovým Brodem. Úvodní set vyhráváme nejtěsnějším možným rozdílem 26:24, druhý set už nenecháme nic náhodě a i přes chyby na servisu vítězíme 25:17.

V sobotu odcházíme z haly s čistým kontem, které bychom rády udržely i následující den.

Na neděli nám los nadělil první kolo s Ústím. Do zápasu vstupujeme odhodlaně s cílem bez ztráty setu. To se nám daří a vítězíme 2:0.

Po dlouhé pauze, kdy sledujeme prohraný zápas Prostějova a tudíž je nám již jasné naše umístění, nastupujeme na soupeřky z Brandýsa nad Labem. Brandýs nám byl dva turnaje trnem v patě, takže motivace k výhře je obrovská. Hru soupeře nepodceníme a s velkou radostí bereme výhru 2:0.

Poslední utkání letošního ročníku odehrajeme s domácím Žďárem, oba sety jsou zprvu vyrovnané, koncovky ovšem zvládáme lépe a i finální zápas vyhráváme 2:0.

Úspěšný víkend bez ztráty setu zakončuje medailový ceremoniál, kde bereme jako tým první místo!! K tomu přidáváme 2 individuální ocenění pro Bety Šestákovou- nejužitečnější hráčka turnaje a nejlepší blokařku Aničku Semanovou.

Děkujeme Lukášovi, který zaskočil Michala a pomohl nám k sedmi výhrám a zisku vytoužené trofeje!