TJ Sokol Frýdek-Místek - PVK Olymp Praha

DiatkováMitrega - mamicaPoloučkováŠimáňová
PetrováUlumbelashviliLukešováVirtová
HadáčkováNavrátilováBartošováBrichtová
TeperováPešková

Jsme na cestě domů, na to, že jsme prohráli nálada není až tak strašná. Standa sliboval, že napíše nějaký komentář, ale nějak se k tomu nemá; je zádumčivý.

Láďa (řidič autobusu) navíc vyhrožuje, že do Prahy nedojedem a budeme muset dělat nějakou povinnou přestávku.

Ještě můžu zkusit obrátit se pro nějaký komentář za sebe, kde sedí Anetka; STAY TUNED.

Tak Standa se nakonec rozhoupal a máme to tu:

Výsledek asi znáte.

Sokol FM - PVK Olymp Praha 3 : 1.

Jak píše Jirka jsme na cestě domů. Už víme i výsledky dnešního kola.

Ostrava – Olomouc 3:2 - překvapení

Dukla – Prostějov 3: 0 – dalo se očekávat

Přerov – Šternberk 0:3 – překvapení, navíc je Šternberk naším dalším domácím soupeřem

Šelmy – VK KP zatím 2:2 , než to dopíšeme , budeme znát vítěze

My jsme rozhodně chtěli víc i měli na lepší výsledek. Se soupeřem kvalit Frýdku Místku, Přerova, Šternberku, Prostějova musíme předvádět co možná nejlepší hru, která povede k vítězství.

Vstup do utkání se nám nevydařil. Umíme hrát více kolektivně, více si pomáhat a především plnit role v obraně proti vytypovaným hráčkám, při vykrývání vlastních smečařek, využít útoky přes menší hráčky soupeře apod., to v úvodu utkání neplatilo.

Průběh prvního setu: 8:5, 19:16, 25:17

Základní sestava: Poloučková, Lukešová, Bartošová, Brichtová, Virtová, Šimáňová - Pešková

Střídali: Kalhousová a v koncovce ne příliš úspěšně Cihlářová, Patočková.

Do druhého setu vstoupila sestava ve složení:

Poloučková, Neumannová, Bartošová, Patočková, Virtová, Šimáňová – Pešková

Průběh setu: 5:5, 12:8, 18:8, 25: 13

Ten nám naopak vyšel náramně. Především při úspěšné sérii na podání Áji Neumannové aTerezy Patočkové jsme položili základ k vítězství tohoto setu.

Vítěznou sestavu neměníme, ale vstup do setu třetího se nám nepodařilo zachytit. Obrat nastává až při podání kapitánky Páji Šimáňové (14:18, 18:18). A nastává bitva o každý míč, 19:19, 21:21 naše chycená bodovka a neusmečovaný bod 22:21 – konec setu nám nevychází, příjem, chyba v poli, a nerazantní útok. Podobně jako v Prostějově, máme nabito, to nedokážeme využít a hroutíme se.

Průběh setu:5:5, 10:6, 18:13, 18:18, 21:21, 25:21

Jdeme do další dílčí bitvy na vítězné straně druhého setu. Anetu Bartošovou střídá Monika Brancuská, která se blýskne dobrými útoky středem sítě i dobrým podáním, které naopak nejde Anetě Bartošové.

Průběh setu: 8:7, 12:10, 15:15, 19:15, 22:17, 25:17

Držíme s domácími krok do poloviny setu, zde i pod tlakem chyby rozhodčího, který necitlivě posuzuje dotyk míče se zemí namísto taženého, druhý rozhodčí jako by tam ani nebyl. Nastává spor, který je k ničemu. Žlutou kartou je oceněn trenér hostí (Mitáč) – opět za pravdu. Podobně jako v setu třetím už nic nedokážeme vymyslet ani předvést, Veronika Šnellyová tvrdě rozráží naší obranu a Frýdek se raduje z vítězství za 3 body.

VK KP vítězí na Šelmách 3: 2 (15:12).

My už jsme 188 km před Prahou. Zítra přihrávka, krátký trénink v šestkách, videoporada na Olomouc, fyzio s Paolem, masáže u Jindřicha. Juniorky se budou připravovat na turnaj EX JKY v Praze (těch máme v družstvu celkem šest), odjedeme do Olomouce, juniorky budou pokračovat v turnaji.