Loff da silvaKvapilováBrichtováPoloučková
BajuszFričováVirtováŠimáňová
StavinohováPešková

Kapitánka domácí

Zápas jsme začaly opět nervózně, hlavně kvůli tomu, vlastním chybám a zkaženým servisům jsme prohrály dramatickou koncovku z mnoha neproměněných setbolů. Pak jsme ale přestaly tolik chybovat, zklidnily se a předváděly týmový volejbal. Proto se nám nakonec podařilo zvítězit 3:1. Jsme za to strašně rády a moc děkujeme fanouškům za podporu.

Simona Bajusz

Trenér domácí

V prvním setu jsme hodně chybovali při obraně v poli a nebyli dostatečně razantní na servisu. Až po ztracené dlouhé koncovce jsme postupně získávali větší herní jistotu, měli lepší přihrávku než soupeř, přehrávali ho útokem i na blocích. Moc důležitá byla třetí sada, jejíž koncovku udělala Raquel Löff podáním. Skvěle zahrála Kája Fričová, všechny holky společně bojovaly. A závěr utkání už probíhal v naší režii.

Miroslav Čada

Kapitánka hosté

Dobře jsme zvládly koncovku velice vyrovnaného úvodního setu. V druhém nám soupeř utekl, ale do třetího jsme nastoupily znovu kvalitně. Bohužel jsme v klíčovém závěru udělaly řadu chyb a ve čtvrté sadě se už nedokázaly zmátořit, Prostějov nás tam přejel. Škoda, že se nepovedlo dovést utkání aspoň do tiebreaku, nebyly jsme od toho daleko.

Pavlína Šimáňová

Trenér hosté

Bylo to dramatické utkání se šťastným koncem dlouhého prvního setu pro nás. Tam jsme to ještě zvládli vybojovat podobně, jako v úvodních dvou střetnutích sezóny. Zlom nastal během třetí sady, kdy jsme neudrželi slibné vedení a od stavu 18:19 udělali velké množství chyb. Tím jsme domácí vrátili do zápasu, potom už jsme ve čtvrtém setu tahali za kratší konec provazu. Gratulujeme Prostějovu k zaslouženému vítězství.