OLYMP
CENTRUM SPORTU
MINISTERSTVA VNITRA
PVK OLYMP Praha

Královo Pole Brno - PVK Olymp Praha

Datum: 23.1.2021 Čas: 17:00

Královo Pole Brno0151918
PVK Olymp Praha3252525

Základní sestava

BairdŠunderlíkováPurchartováHodanová
StráskáKoulisianiKocmanová - HavlíčkováSmutná
DolotovaBukovskáKomárkováŠimáňová
DigrinováPešková

Kapitánka domácí

Dnes byl Olymp prostě lepší než my. Lépe začal a úplně nás přejel. My jsme na to bohužel nezvládly zareagovat. Doufám, že zítra to bude lepší a soupeřkám to vrátíme.

Hana Judlová

Trenér domácí

Asi nám dnes chybělo větší odhodlání, možná za to mohla únava, těžko už teď říct. Soupeř byl od začátku jasně lepší, dobře podával, bránil a my jsme se nedokázali dostat do zápasu. V koncovce druhého setu byl náznak zlepšení z naší strany, i na začátku třetí sady, ale pak nám Olymp znovu utekl. Musíme se z toho poučit a zítra to napravit.

Matúš Kalný

Kapitánka hosté

Dnes nám šlo v podstatě všechno, lépe jsme bránily i útočily. Brno se pak trošku rozehrálo, třetí set začal lépe pro něj, ale my jsme naštěstí byly rozjeté a dokázaly jsme udržet náš dobrý výkon.

Pavlína Šimáňová

Trenér hosté

Jsme spokojeni s hladkým a docela i rychlým vítězstvím, protože zítra nás čeká další utkání s KP Brnem v Českém poháru, takže snad nám to nevzalo moc sil. My jsme si z předchozího utkání s tímto soupeřem vzali a museli vzít ponaučení, protože nás brněnské hráčky doma v prvních dvou setech zaskočily a my jsme nevěděli, která bije a odkud co přiletí. Nicméně doma jsme se z toho dokázali otřepat a tentokrát jsme byli na některé situace, které jsme před 14 dny nezvládli, připraveni na výbornou. Tým je zkušený, stačí holkám poradit a ony to zvládnou.

Stanislav Mitáč