OLYMP
CENTRUM SPORTU
MINISTERSTVA VNITRA
PVK OLYMP Praha

Dukla Liberec - PVK Olymp Praha

Datum: 7.3.2020 Čas: 18:00

Dukla Liberec0252119
PVK Olymp Praha3272525

Základní sestava

SvobodováWopereisŠimáňováKomárková
KohoutováRutarováSmutnáStaňková
ŠotkovskáŠulcováDenysovaPurchartová
DostálováPešková

Kapitánka domácí

Prohrály jsme si to v útoku. Olymp byl na nás dobře připravenej a my jsme nedokázaly zareagovat, bylo tam od nás pak moc chyb. Olymp se tak dostal nad nás a držel nás dole. Když jsme byly nad ním, tak jsme udělaly moc chyb, které mu pomohly a dotáhnul se a v koncovce nás přejel.

Eva Svobodová

Trenér domácí

Tak dnes to byl jeden z těch slušnějších zápasů i když skóre tomu tak nenapovídá. Myslím si, že jsme dnes nehráli vůbec špatně, ale Olymp hrál výborně na útoku a na bloku tam byla velká převaha. Dva sety jsme mohli urvat. Nehodnotím to vůbec špatně. Naše výkonnost jde před play-off malinko nahoru.

Libor Gálík

Kapitánka hosté

Jsem velmi ráda, že si z Liberce odvážíme plný počet bodů, protože z Libercem je to pro nás vždycky těžké utkání, tak jak tomu bylo i dneska a rveme se o každý balon a je to náročné. Proto jsme rády, že jsme to dnes zvládly.

Pavlína Šimáňová

Trenér hosté

V posledním kole základní části nikdo nevěděl, kdo s kým bude hrát, takže to mělo výborný náboj pro diváky. Všechny týmy včetně nás bojovaly o nejlepší pozici do vstupu do play-off. My jsme se prali o to, jestli budeme začínat první zápas play-off doma, a to se nám podařilo. Jsem rád, že jsme zde vyhráli tři nula, protože se nám to tady nestává.

Stanislav Mitáč