PVK Olymp Praha - TJ Sokol Frýdek-Místek

KalhousováOvečkováŠnellyováUhrová
KomárkováŠimáňováPluhařováJurčíková
PeškováTeperová

Kapitánka domácí

Jsem ráda, že jsme dnešní zápas zvládly za tři body, dnes to byla pro nás více méně povinnost, abychom mohly pomýšlet na dobré umístění před zápasy play-off. Jsem ráda, že jsme to zvládly, i když v některých okamžicích to bylo docela utrpení.

Pavlína Šimáňová

Trenér domácí

Jsme spokojeni s vítězstvím v poměru 3:0. Počítá se dnešní a poslední kolo a neustále čekáme na to, jestli půjdeme z třetího, čtvrtého nebo pátého místa do play-off. Do utkání, podobně jako v Prostějově jsme nevstoupili koncentrovaně, ale tým, který jde od vítězství k vítězství, si věří. Takže nesoustředěnost dokáže v pravý okamžik zvládnout a otočit jednotlivé fáze setů. Nakonec jsem spokojen.

Stanislav Mitáč

Kapitánka hosté

Škoda koncovky prvního setu, hrály jsme vyrovnaně s Olympem, rozhodovaly maličkosti. V dalším dvou setech nám soupeř v některých pasážích vždy utekl a my jsme nedokázaly odpovědět na tlak soupeře. Gratuluji soupeři k vítězství.

Veronika Šnellyová

Trenér hosté

Na naše poměry velice dobrý zápas, především útočně od Borovcové, tam to fungovalo. Bohužel v každém setu jsme v jednom postavení udělaly čtyři, pět i šest chyb a tím jsme dostaly hráčky Olymp na koně. Myslím si, ale že zápas měl svou kvalitu a úroveň.