PVK Olymp Praha - TJ Sokol Frýdek-Místek

Datum: 5.3.2020 Čas: 17:00 Místo: PVK Olymp Praha

PVK Olymp Praha3252525
TJ Sokol Frýdek-Místek0221617

Kapitánka domácí

Jsem ráda, že jsme dnešní zápas zvládly za tři body, dnes to byla pro nás více méně povinnost, abychom mohly pomýšlet na dobré umístění před zápasy play-off. Jsem ráda, že jsme to zvládly, i když v některých okamžicích to bylo docela utrpení.

Pavlína Šimáňová

Trenér domácí

Jsme spokojeni s vítězstvím v poměru 3:0. Počítá se dnešní a poslední kolo a neustále čekáme na to, jestli půjdeme z třetího, čtvrtého nebo pátého místa do play-off. Do utkání, podobně jako v Prostějově jsme nevstoupili koncentrovaně, ale tým, který jde od vítězství k vítězství, si věří. Takže nesoustředěnost dokáže v pravý okamžik zvládnout a otočit jednotlivé fáze setů. Nakonec jsem spokojen.

Stanislav Mitáč

Kapitánka hosté

Škoda koncovky prvního setu, hrály jsme vyrovnaně s Olympem, rozhodovaly maličkosti. V dalším dvou setech nám soupeř v některých pasážích vždy utekl a my jsme nedokázaly odpovědět na tlak soupeře. Gratuluji soupeři k vítězství.

Veronika Šnellyová

Trenér hosté

Na naše poměry velice dobrý zápas, především útočně od Borovcové, tam to fungovalo. Bohužel v každém setu jsme v jednom postavení udělaly čtyři, pět i šest chyb a tím jsme dostaly hráčky Olymp na koně. Myslím si, ale že zápas měl svou kvalitu a úroveň.