Datum: 29.2.2020 Čas: 17:00 Místo: Sportcentrum - DDM Prostějov

VK Prostějov125212021
PVK Olymp316252525

Kapitánka domácí

Vždycky dobře začneme, vedeme, pak uděláme několik blbostí a jdeme herně dolů. Z čehož se následně už nevyhrabeme, zbytečně tím přicházíme o důležité zápasy. Tentokrát je velká škoda druhého setu, kde jsme hodně vedly a kdybychom ho získaly, byla by tam jistota minimálně jednoho získaného bodu. Takhle nemáme žádný, tím pádem se na nás Olymp dotáhl. Michaela Zatloukalová

Trenér domácí

Opakuje se to celou sezónu. My se dokážeme i na silné soupeře dobře připravit a kvalitně s nimi hrát část zápasu, ale nevydržíme. Pro dnešní utkání to platilo stoprocentně. Do půlky druhého setu byl náš výkon výborný, potom jsme hosty nechali se zvednout našimi vlastními chybami na přihrávce, v mezihře i v útoku, celkovou nedůsledností. Olymp si pomohl střídáními, od té poloviny druhé sady se chytil a ve zbytku střetnutí už byl lepší, potvrdil své kvality i momentální formu. Spoustu bodů nabouchala jako obvykle Denysova, skvěle v poli nás vyčapala Komárková. Lubomír Petráš

Kapitánka hosté

Úvodní set se nám vůbec nepovedl a měla jsem obavy, jak bude zápas z naší strany vypadat, domácí tým nás drtil. Od půlky druhé sady jsme se však naštěstí zvedly, začaly hrát dobře a nakonec to stačilo na vítězství ve čtyřech setech. Zvládly jsme moc důležité utkání, třemi získanými body se těsně dotáhly právě ke třetímu Prostějovu. Pavlína Šimáňová

Trenér hosté

Nakonec spokojenost s vítězstvím 3:1 a třemi získanými body, které se teď v závěru soutěže počítají ze všeho nejvíc. Do utkání jsme ale vstoupili velice špatně, hladce prohráli první set a výrazně ztráceli i ve druhém. Naštěstí pak šel náš výkon nahoru, manko jsme začali stahovat a druhou sadu ještě zvládli otočit. Což bylo klíčové, od té doby jsme kromě občasných výpadků koncentrace předváděli až do konce kvalitní volejbal, jaký poslední dobou umíme. Sice jsem místy musel na holky zvýšit hlas, nicméně tým celkově potvrdil svou dobrou formu, tříbodová výhra z Prostějova má pro nás za současné situace velkou cenu. Stanislav Mitáč