OLYMP
CENTRUM SPORTU
MINISTERSTVA VNITRA
PVK OLYMP Praha

PVK Olymp Praha – VK Prostějov

Datum: 8.2.2020 Čas: 18:00 Místo: Vodova, Brno

PVK Olymp325252025
VK Prostějov118162517

Máme za sebou úspěšné vystoupení a reprezentaci klubu v sobotním a nedělním finálovém turnaji Českého poháru. Splnili jsme si předsezónní cíl postoupit do tohoto finále a získat některou z medailí.

V semifinálovém duelu jsme dokázali, letos již potřetí porazit loňského finalistu a třetí družstvo letošní soutěže v poměru 3:1. Jeli jsme do Brna s velkým odhodláním, společně jsme pro úspěch udělali maximum. Odjeli jsme již v pátek po odpoledním tréninku a večer (20-21,30) trénovali v hale KP, sice bez taraflexu, ale v prostředí velké brněnské haly. Zraněné a nemocné hráčky prvního družstva nahrazují další mladé talentované z řad juniorek (Bartošová, Plačková a Honzovičová).

V sobotu dopoledne jsme měli videopřípravu a rozbor hry soupeře (UK po příjmu podání, distribuci nahrávačky apod.), od 11,30 – 12,30 pak trénink v soutěžním prostředí večerního zápasu.

Krátká porada a jdeme na to!! Z hráček „vyzařovalo“ odhodlání a touha dosáhnout dobrého výsledku. Výsledek a především předvedená hra lahodila oku diváka i nás-trenérů. Jsme ve finále.

Mitáč Stanislav – trenér družstva