OLYMP
CENTRUM SPORTU
MINISTERSTVA VNITRA
PVK OLYMP Praha

Eva Hodanová

1. Proč znovu OLYMP?

Částečně srdeční záležitost, částečně současná situace a hlavně se mi líbily týmové výkony Olympu a předvedená hra v posledních měsících soutěže.

2. Dá se vstoupit dvakrát do stejné řeky?

Když je voda v řece čistá, tak proč ne!

3. Jak bys chtěla, aby tato „staronová mise“ dopadla?

Moc bych si přála pomoct týmu k co nejlepším výsledkům v nové sezoně a celkově vrátit „Olymp na Olymp“, kam podle mě určitě patří.

4. Preferuješ blonďáky nebo tmavovlasáče, popř. i jiné?

Momentálně preferuji chlupáče se čtyřma nohama. A pak teda ještě ty se smyslem pro humor, inteligencí oplývající.

5. V jakých družstvech jsi působila v zahraničí a jaké byly významné úspěchy?

Působila jsem v Drážďanech, kde se nám podařilo získat bronzové medaile a vyhrát německý pohár, což považuji za svůj asi vůbec největší úspěch a jeden z nejlepších volejbalových zážitků. Hrála jsem také v Potsdami, kde se nám poměrně překvapivě podařilo vybojovat třetí místo.

6. Nabídku reprezentačního trenéra přijmeš?

Ano

Aneta Bartošová

1. Není mnoho hráček, které hrály v jedné sezóně soutěž kadetek, juniorek i žen. Navíc s juniorskými reprezentačními povinnostmi. Byla to dobrá sezóna?

Sezóna byla pro mě náročná jak po fyzické tak psychické stránce, vzhledem k plnění školních povinností. Na druhou stranu co se týče sportovního hlediska, mě to herně posunulo o třídu výš. Atmosféra a hra extraligy žen se s ničím nedá srovnat. I když sezóna díky pandemii byla zkrácena, byla to nejlepší sezóna v mé dosavadní kariéře.

2. Nabídka do družstva žen tě překvapila, nebo jsi ji očekávala?

Nabídka mě osobně překvapila a jsem za ni vděčná vedení PVK Olymp Praha. Je to pro mě motivace do budoucna, dokázat ve volejbale vyšších cílů. Mým snem je propracovat se do základní sestavy tohoto týmu.

3. Jakou střední školu studuješ? Kam máš postupně namířeno?

Studuji Církevní střední zdravotnickou školu Jana Pavla II. a do budoucna bych chtěla studovat VOŠ a nebo zkusit fyzioterapii.

4. Raději útočíš nebo se považuješ za dobrou obranářku na síti?

Považuji se za dobrou obranářku na síti, ale v této kategorii se s nikým nemohu srovnávat. Vzhledem ke skutečnosti, že mám možnost vyrůstat vedle top hráček jako je Pavla Šimáňová nebo Bára Purchartová, chtěla bych se dostat na jejich úroveň. Nesmím však zapomenout na ostatní hráčky týmu.

5. Raději čteš nebo sleduješ filmy?

Obojí

6. Kolik měříš a do kolika let jsi rostla?

Měřím 184 cm, ale zdá se mi, že rostu pořád 😃 vzhledem ke svému věku 16 let.