OLYMP
CENTRUM SPORTU
MINISTERSTVA VNITRA
PVK OLYMP Praha

Český pohár jde do finále.

V Brně čeká na volejbalistky Olympu o víkendu Final 4!

Potřetí bude hostit brněnská hala Vodova vyvrcholení Českého poháru. Volejbalistky Olympu do něj vstoupí sobotním semifinálovým utkáním proti Prostějovu. Druhou dvojici tvoří obhájkyně z Olomouce a premiérově si jej zahrají volejbalistky Dukly Liberec.

„Postupem do Final Four jsme si splnili jeden z cílů, který jsme si před sezonou dali. Tím to však pro nás nekončí. Chceme si odvést medaili,“ říká trenér Stanislav Mitáč.

Jeho svěřenkyně čeká v bitvě o finále Prostějov, se kterým jako jediným týmem z první čtyřky mají letos pozitivní bilanci. Doma jej dokázaly porazit hladce 3-0, načež zvítězily v pětisetovém dramatu na jeho palubovce.

„Na Prostějov se těším. Máme na ně chuť, protože s nimi máme pozitivní bilanci,“ pochvaluje si jméno semifinálového soupeře Veronika Pešková.

Ta je v letošním ročníku pořádně vytížená. Zatímco loni se na pozici libera střídala, tak v letošním ročníku si neoddechne, když pravidelně diriguje obranu Olympu.

„Dva těžké zápasy za víkend mi bohatě stačí, protože sezona je dost náročná,“ říká k hracímu formátu Final 4 mrštné libero.

Jeden zápas tak rozhoduje o úspěchu či neúspěchu. A volejbalistky Olympu na větší úspěch čekají.

„Za tři roky, co tu jsem, na medaili čekáme. Letos by to mohlo konečně cinknout,“ věří Veronika Pešková.

Vstupenky na Final Four Českého poháru se prodávají od pondělí 3. února v kanceláři volejbalového klubu KP Brno na Vodově a stojí na jednotlivé hrací dny 100,- Kč. K dispozici budou také na místě. Zakoupit je možné za 150,- Kč i vstupné na celý víkend. Děti a mládež do 16 let mají vstupné zdarma.

Pozvánka Stanislava Mitáče:

Program Final Four Českého poháru:

8.2. 15:30 Olomouc-Liberec

8.2. 18:00 Olymp-Prostějov

9.2. 15:00 o 3. místo

9.2. 18:05 finále