PVK Olymp Praha – VK KP Brno 3:0 (23,19,15)

Základní sestava Olymp: Jaňourová, Honzovičová, Bartošová, Bicanová, Kelnárová, Bartecká, libero Plačková

Střídající: Fomenková

Základní sestava VK KP Brno: Pelikánová, Röderová, Pokorná, Vybíralová, Kamasová, Judlová, libera Gronichová, Šmardová

Střídající: Kuníková, Mokrá, Stráská, Mičánová

V průběhu druhého turnaje forma našich juniorek stoupala a dívky set od setu předváděly pohlednější volejbal.

První set našeho posledního utkání s tradičním rivalem VK KP Brno byl ještě vyrovnaný, ale v koncovce jsme ukázaly naši týmovou sílu. „Fomy“ předvedla několik jedovek na servisu a naše nejmladší hráčka „Tonka“ odvahu a zaslouženě vítězíme 25:23.

To dostalo hráčky Brna do kolen, jejich trenér se snaží motat se sestavou, ale my jsme rozjeté. „Bici“ chytře po lajně, „Julča“ přesná ostrá diga, „Anet“ hezkým přesahem zastavila útok soupeře na bloku, „Sarah“ zachraňuje v poli, „Bety“ přesný přítah, „Nikča“ tvrdý útok z rychlíku, „Tonča“ po lajně. Všechno šlape, jak má a my v druhém a třetím setu jasně dominujeme (25:19, 25:13).

Tým vedený Jirkou a asistentkou Martinou jasně přehrál své soupeřky z Brna a po zásluze si v domácí hale před zraky věrných fanoušků vybojoval turnajové vítězství.

Tím se celkově tři první týmy bodově vyrovnaly a až poslední turnaj rozhodne o pořadatelství FINAL 6.