CENTRUM SPORTU
MINISTERSTVA VNITRA
PVK OLYMP Praha

2. kolo Přeboru Prahy – mladší žákyně, 13.11.

V sobotu 13.11. naše družstvo mladších žákyň nastupovalo k zápasům druhé ligy PP mladších žákyň. Turnaj hostil klub Kometa Praha v nově zrekonstruované tělocvičně na ZŠ Šutka.

Na turnaj jsme šli s pokorným cílem udržet účast mezi 5.-8. družstvem v Praze. Tento cíl se nám podařilo nad očekávání splnit, dokonce jsme v posledním zápase bojovali proti domácí Kometě o postup do nejlepší čtyřky!

V ranním utkání jsme porazili hladce ABC Braník 2:0, v druhém zápase jsme překvapivě zdolali i Meteor Praha 2:1 drtivou převahou zejména v třetím setu (15:2). Zápas o postup byl už nad naše síly a po vyrovnaném zejména druhém setu jsme podlehli Kometě 0:2.

Umístili jsme se tedy na 6.místě (2.místě ve skupině) a do průběžné celkové tabulky si připisujeme 15b. Jako trenéři jsme byli spokojeni se stále stoupající výkonností naší hry a jednotlivých individuálních dovedností hráček. Velký posun holky zaznamenaly na přihrávce podání a v jistotě servisu. Družstvo bojovalo společně a všechny hráčky si v sobotu zahrály podobně stejně. Budeme se snažit makat dál.

Příští kolo hrajeme 11.12. (zatím není pořadatel) a turnaj trojic je 4.12. v hale Hamr Sport Braník. Budeme rádi za podporu a fandění a děkujeme věrným fanouškům, že nás chodí povzbuzovat.