CENTRUM SPORTU
MINISTERSTVA VNITRA
PVK OLYMP Praha

HOLA HOLA 1. LIGA VOLÁ

V sobotu 13.12. 2021se hrálo 3 kolo Pražského přeboru mladších žákyň ve kterém si naše děvčata vybojovala postup do první ligy mezi nejlepší čtyři týmy v Praze.

V prvním zápase jsme vyhráli 2:0 nad METEOREM poměrně hladce v nám dobře známém prostředí.

Druhý zápas proti pořádajícím LVICÍM byl naopak pořádné drama, po prohraném prvním setu jsme druhý set vyhráli 27:25 po obrovské bitvě. Třetí zkrácený set už byl jasně v naší režii a díky dobrému podání našich děvčat jsme ho s přehledem dotáhli do vítězného konce. Na vítězné vlně se neslo i třetí utkání proti hráčkám STUDIA SPORT a vyhraváme 2:0.

Naše děvčata byla že všech zúčastněných jasně nejvolejbalovější a na vítězství mají všechny stejnou zásluhu díky týmové hře a rovnoměrnému zapasovému vytížení. Všem děkujeme za podporu. Jana a Radek

PS: Gratulujeme našim novým rozhodčím ke složení zkoušek Petr Matoušek a Přemysl Matoušek