OLYMP
CENTRUM SPORTU
MINISTERSTVA VNITRA
PVK OLYMP Praha

Soustředění mladší žákyně, přípravka – část druhá – Liteň, 23.8. – 27.8.

Druhý týden soustředění naše družstva mladších žákyň a přípravky využila pohostinného zázemí areálu v Litni. Měli jsme možnost využívat venkovní víceúčelové hřiště a neomezeně halu. Vzhledem k počasí jsme téměř celý týden strávili v hale a stihli tak dvoufázové tréninky.

Příjemným zpestřením každého dne byla obědová pauza, protože obědy a svačiny, které jsme dostávali v místní jídelně byly úžasné.

Dopoledne byly tréninky zaměřené na všestrannost, míčovou gramotnost a kondici formou her a závodivek, odpolední tříhodinový blok jsme věnovali nácviku volejbalových herních dovedností a herních prvků.

Třešničkou na pomyslném dortu přípravy byl společný trénink s rodiči, na který se děvčata moc těšila a rodičům patří velké uznání, že ho zvládli.

Všechny hráčky udělali velký pokrok v technickém provedení individuálních činností jako jsou prsty, bagr, útočný úder, podání. Ty starší si vyzkoušely i pravidla postavení v šestkách, protože o víkendu většinu čeká první herní příležitost na Prague Volleyball Games, kam se všichni moc těší, ale taky jsou i trochu nervózní. Snad vyjde počasí a holky budou mít z prvního hraní zápasů radost. Přijďte nás podpořit!! JEDEN TÝM=JEDNO SRDCE!!