OLYMP
CENTRUM SPORTU
MINISTERSTVA VNITRA
PVK OLYMP Praha

Máme za sebou další tři dny Olympijského festivalu ve Stromovce.

Družstva žen, juniorek a kadetek PVK Olympu Praha začala svou kondiční přípravu na sportovní sezónu 2020/21. Příprava probíhá právě v rámci „Olympijského festivalu ve Stromovce“ a také v naší sportovní hale.

Po velmi vydařené autogramiádě našich reprezentantek Páji Šimáňové a Báry Melicharové- Purchartové, proběhla i beseda s bývalými reprezentanty „Patařem“ Zdeňkem Groesslem – misterm světa z roku 1966 a Eliškou Vopatřilovou jsme nabídli návštěvníkům tyto další akce.

Ukázkový trénink našich kadetek a juniorek, dále ukázkový kondiční trénink družstva žen pod vedením italského kondičního trenéra Paola Boschettiho. Dnešní den proběhlo i exhibiční utkání kadetek PVK Olympu Praha a Tatranem Střešovice, právě probíhá 0 : 2 ( 17, 21, … )

Zítra ve čtvrtek v odpoledních hodinách bude exhibiční utkání juniorek Olympu Praha, který trénuje bývalý reprezentant Jirka Vojík, spolu s ním bude probíhat i trénink žen.

Chceme Vás i pozvat na exhibiční utkání žen mezi PVK Olympem Praha a Duklou Liberec. Tato exhibice se bude konat v pátek od 17:45 hod. Dukla Liberec je letošním mistrem republiky a naše hráčky skončily druhé – na stříbrné pozici. Soutěž se nedohrála a medaile se rozdělovaly za umístění po dlouhodobé části.

Včerejší den byl pro pražský Olympijský festival vylepšen návštěvou úspěšných reprezentantů a reprezentantek japonského Tokia. Byla tu spousta lidí, fronty jako „hrom“. Máme podepsaný dres našich stříbrných hráček od „ zlatých olympijských hochů“ Lukáše Krpálka a Jirky Prskavce.

Pondělí, úterý i středa - dole na fotografiích.