CENTRUM SPORTU
MINISTERSTVA VNITRA
PVK OLYMP Praha

Domácí turnaj na Olympu očima Báry Pospíšilové.

O víkendu 11.-12.12 jsme odehrály 2. turnaj extraligy juniorek v naší domácí hale na Olympu.

Hned první zápas jsme hrály s Libercem od 10 hodin. Bohužel nám utekla v prvním setu koncovka, což se projevilo v následujících setech utkání a prohrály jsme 0:3.

O to s větší chutí jsme nastoupily do odpoledního zápasu s Chodovem, který se hrál až od 17:30. I když jsme se v prvním setu chvílemi dost trápily, zvládly jsme to a vyhrály jsme celý zápas 3:0.

V neděli jsme začínaly náš poslední zápas tohoto víkendu opět v 10 hodin proti Ostravě. Hrály jsme dobrý volejbal, zvládly koncovky a zaslouženě jsme vyhrály 3:0. A tím si zpříjemnily druhou adventní neděli.

Tento víkend jsme odehrály o jeden zápas méně, protože nepřijel tým Šternberku a budeme tento zápas zřejmě dohrávat.

Tímto bychom chtěly poděkovat všem fanouškům, kteří se na nás přišli podívat nebo koukali doma u počítače a fandili na dálku. Přejeme vám krásné a pohodové Vánoce a šťastný vstup do Nového roku. Těšíme se na vás hned 8-9.1 2022.