CENTRUM SPORTU
MINISTERSTVA VNITRA
PVK OLYMP Praha

Úspěšný víkend očima Báry Filipové

O víkendu 13.-14.11. jsme odehrály turnaj extraligy juniorek v Chodově (1. skupina). První zápas nás čekal hned ráno v 9 s domácím Chodovem. Jejich rychlou hru jsme zvládly ubránit a po utkání jsme se mohly radovat z vítězství 3:0 (22,15,17).

Ve 13 hodin jsme nastoupily k druhému zápasu proti Ostravě s kterou jsme v kvalifikačním turnaji podlehly 0:3. Přestože byl zápas jako na houpačce a my nepředváděly nejlepší výkony, vítězství 3:2 (-18,15,16,-21,5) patřilo nám.

V neděli byl stejný režim jako v sobotu. V 7 snídaně a v 9 začal první zápas. Utkaly jsme se s Českými Budějovicemi. Opět se nám podařilo vyhrát 3:0 (21,22,13) a čekal nás poslední zápas s Libercem o první místo ve skupině.

První set byl Liberec nad námi, ale nedokázal si udržet bodový náskok a koncovku prohrál. Další 2 sety byly vyrovnané a poslední set byl jasně v naší režii. Předváděly jsme skvělou hru a zápas skončil zaslouženě velmi cennou výhrou pro nás 3:1 (23,18,-18,-9). Po prvním turnaji bereme 1. místo a 11.-12.12. nás čeká další turnaj, kde budeme chtít znovu uspět.

Děkujeme fanouškům v hale, ale i těm, co fandili přes živá vysílání na dálku.