OLYMP
CENTRUM SPORTU
MINISTERSTVA VNITRA
PVK OLYMP Praha

Přípravka v tempu kondice

I když doba je pro naše sportování stále špatná, snažíme se nahánět kondici a podporujeme se navzájem na dálku. Během ledna a února jsme využili sněhových příležitostí a na běžkách naběhali ty nejpilnější přes 30 km na společných setkáních v Oboře Hvězda a na Ladronce. Když polevil sníh, začali jsme s běháním a trochu pinkáním, samozřejmě v oddělených skupinách. Všichni zúčastnění zvládli dvakrát 5km.

Naše setkávání jsme realizovali až do úplné uzávěry okresů na konci února dvakrát týdně. Účast byla téměř stoprocentní, ty co se nemohly zúčastnit, posílaly video a fotodokumentace.

Hráčky si založily tréninkové deníky a nám trenérům posílají zpětnou vazbu. Kromě společné práce jsme realizovali i jednou týdně online tréninky.

Od 1.3. je stav jak všichni víme ještě těžší, v družstvu jsou holky i z jiných okresů, tak jsme veškeré tréninky nyní přesunuli do formy výzev. Naším cílem je 5x v týdnu vytáhnout na vzduch a k pohybu nejen sebe ale i rodiče, sourozence… Komunikačním kanálem se stala aplikace WhatsApp, kde si sdílíme navzájem výzvy a jejich plnění.

Příjemným rozptýlením je pro naše družstvo možnost podávání míčů prvnímu týmu žen, kde poctivě fandíme a někdy i tančíme na oslavu vítězných utkání. Už se těšíme na další kolo playoff 😃.

Jana a Radek, trenéři