OLYMP
CENTRUM SPORTU
MINISTERSTVA VNITRA
PVK OLYMP Praha

Přípravka navzdory Covidu

Protože nemůžeme provozovat „náš“ sport volejbal, rozhodli jsme se nezahálet a využíváme zimního času k učení se jiných sportů. Nikdy netušíte, kdy se budou hodit.

Před Vánoci jsme se kromě kondičních tréninků na Ladronce a pár tréninků v tělocvičně, sešli hned 2x na bruslení. To se ještě mohlo sportovat venku téměř bez omezení. Bylo to bezva a úplní začátečníci nejsme.

Vánoční posezení jsme si moc užili v Pražské čokoládě, mňam… Děkujeme Jirkovi a Sandě, kteří nám umožnili i nahlédnout do tajů výroby Pražské čokolády.

Letošní rok jsme zahájili online tréninky na doma, kondice se bude hodit. Holky dostávají jednou týdně videa se sestavou cviků na posílení celého těla a posílají svoje snažení na sdílenou skupinu.

Protože v Praze nasněžilo, využili jsme další výzvu a vyrazili na běžky do Hvězdy, kde jsme se v podstatě náhodně sešli… Kromě běžkování jsme si trochu zamakali ve štafetách a vyvětrali se.

Snažíme se trénovat dvakrát týdně společně venku, samozřejmě za dodržení rozestupů a vykonávání pouze individuálních sportů.

Dvakrát týdně taky holky plní výše zmíněné kondiční plány. Na jaro a do tělocvičny se dobře připravíme. Ale už nás všechny „svrbí“ ruce. Tak doufejme, že brzy nashle v tělocvičně.

Za „lužinskou“ přípravku, Jana Mitáčová a Radek Sochr.