OLYMP
CENTRUM SPORTU
MINISTERSTVA VNITRA
PVK OLYMP Praha

Zdokonalovací a teambuildingové soustředění nejmladších z Olympu

Protože se blíží naše první „mistráky“, rozhodli jsme se, že vyjedeme na víkendové soustředění do Sportcentra Brandýs nad Labem. Vyrazili jsme v pátek 2.10. z Lužin a stihli se ubytovat a hned trénink, tanec před spaním a samozřejmě výborná večeře.

V sobotu bylo v plánu zlepšování přihrávky, nahrávky a taky herní cvičení, večer nutná regenerace, sauna a bazének. To vše poskytuje sportovní centrum ve Staré Boleslavi.

Víkendový blok jsme zakončili nedělním 3hod. tréninkem v malé tělocvičně, kde jsme se zaměřili na správnou techniku útočného úderu a horního plachtícího podání společně s přihrávkou. Tohoto tréninku se zúčastnila i Aneta Havlíčková-Kocmanová, která trénovala spolu s dětmi, ba co víc, ukázala jim i správnou techniku provádění individuálních herních činností. A že ji umí, o tom není pochyb.

Soustředění se zúčastnilo všech 13 hráček, které budou příští týden bojovat o první body do Pražského přeboru v minivolejbale. Bude to první soutěžní klání pro většinu hráček vůbec a tak se moc těšíme. Doufáme, že našemu klubu neuděláme ostudu. Budeme se snažit ze všech sil.

Text: Jana Mitáčová, trenérka; Foto: Radek Sochr, trenér