OLYMP
CENTRUM SPORTU
MINISTERSTVA VNITRA
PVK OLYMP Praha

Mizuno CUP

V pátek a sobotu se uskutečnil již 19. ročník MIZUNO CUPu ve sportovní hale PVK Olympu Praha v Přípotoční.

Vzhledem ke ztížené situaci jsme pozvali dvě družstva, ale jsou to družstva s nejvyššími ambicemi na zisk medailí v sezóně 20/21. Liberecká DUKLA a brněnské ŠELMY.

pátek 4.9.

10:30PVK OLYMP Praha-DUKLA Liberec1:2 (22:25,22:25,25:22)
12:30DUKLA Liberec-VK ŠELMY Brno3:0 (25:20,25:13,25:12)
14:30PVK OLYMP Praha-VK ŠELMY Brno1:2 (20:25,22:25,25:19)

sobota 5.9.

10:30PVK OLYMP Praha-DUKLA Liberec1:2 (17:25,25:21,27:29)
12:30DUKLA Liberec-VK ŠELMY Brno3:0 (26:24,25:15,25:23)
14:30PVK OLYMP Praha-VK ŠELMY Brno3:0 (25:19,25:15,25:12)

Nejlépe z dvoukolového turnaje vyšlo liberecké družstvo, které v této části přípravy vypadá nejvíce volejbalově, dobře přihrává a hraje rychlou hru do obou kůlů.

Šelmy v obou dnech značně zamíchali sestavou, je vidět, že nespěchají a jak tvrdí trenér i manažer klubu, je relativně čas.

Naše družstvo po páteční ne příliš vydařené hře, v sobotu předvedlo zlepšený výkon. S Duklou jsme prohráli až v koncovce třetího setu 29:27 a brněnské Šelmy jsme i podruhé porazili, tentokrát 3:0. Přes zlepšený výkon víme, že máme na čem pracovat a zlepšovat se (razanci podání, obranu na síti a především méně kazit), to se zlepší dalšími přípravnými zápasy a dohrávkami v tréninku.

V následujícím víkendu budeme hrát mezinárodní turnaj v Olomouci, kterého se zúčastní i náš možný soupeř v evropském poháru CEV – Calcit Kamnik (SLO).

Mitáč Stanislav – trenér družstva

Tomi Remont Cup 11-13. 9.

Skupina ASkupina B
VK UP OlomoucTJ Sokol Šternberk
VK Dukla LiberecKamnik Calcit (Slo)
VK ProstějovTJ Sokol Frýdek-Místek
TJ OstravaPVK Olymp Praha
hřiště č. 1hřiště č. 2
Pátek16:30Olomouc - OstravaŠternberk - Praha
18:15Liberec - ProstějovKamnik - Frýdek-Místek
Sobota09:00Olomouc - LiberecOstrava - Prostějov
10:45Praha - Frýdek-MístekŠternberk - Kamnik
12:30Prostějov - OlomoucLiberec - Ostrava
14:15Kamnik - PrahaFrýdek-Místek - Šternberk
16:30A 1 - B 2A 3 - B 4
18:15B 1 - A 2B 3 - A 4
Neděle09:00o 3. místoo 7. místo
10:45o 1. místoo 5. místo