"Zlaté" stříbro

Naše družstvo završilo volejbalovou sezónu 2013/2014 ziskem stříbrných medailí - potřetí v řadě!!!

G R A T U L U J E M E

PVK Olymp Praha : VK Agel Prostějov 0:3 (-19, -19,-16)

Rozhodčí: Fink, Hudík – Štefánik, Nedbálek
Počet diváků 350

PVK Olymp: Halbichová, Hodanová, Sladková, Kvapilová, Mlejnková, Mudrová - Dostálová
Střídající: Trnková, Jančaříková

VK Agel: Maleševič, Borovinšek, Carter, Kossányiová, Steenberg, Vincourová - Jášová
Střídající: Soarez

Vyjádření aktérů k utkání:

Kapitánka Iveta Halbichová:" Dnes nejsem moc spokojená, věděli jsme, že to bude těžké. Ale chtěli jsme uhrát alespoň tie-treak. Takže po předvedeném našem výkonu nejsem spokojená. Soupeři gratuluji k zisku titulu."

Trenér Stanislav Mitáč:" Konstatuji, že utkání nebylo z naší strany povedené, je to nejhorší náš výsledek v celé finálové sérii. Nepodařilo se nám uhrát bodové série jako v zápasech v Prostějově. Ukázalo se že hrajeme proti silnému a velice zkušenému družstvu. Prohráli jsme s lepším týmem, mrzí mě výkon a předvedená hra. Sezóna je ale povedená a byli jsme důstojným soupeřem ve finále."

Kapitánka Solange Soarez:" Myslím, že jsme podaly podobný výkon jako ve třetím zápase v Brně, to znamená - hrály jsme velmi dobře. Víme, že je to tu těžké, jsem ráda, že jsme hrály zodpovědně a disciplinovaně. Zodpovědně jsme splnili pokyny trenéra a těšíme na zasloužený oddech."

Trenér Miroslav Čada:" Na tato utkání jsme se mimořádně připravovali, a to se nám vyplatilo. V závěru sezóny jsme působili kompaktně, hráli jsme nejlepší volejbal a byli jsme odměněni za těžkou práci."

Popis utkání:

Olymp vstoupil do zápasu bojovně a odhodlaně, ale při servisu Vincourové získal Prostějov čtyři body v řadě a tento náskok již nepustil a v závěru jej i navýšil. Olympu se nedařila hra středem, kde naopak kralovala v obraně i v útoku nizozemská hráčka Steenbergová. Olymp nic nevzdával a se stejnou vervou se pustil do druhého setu. Prostějov ale téměř nechyboval, skvěle hrála Carterová a stejně jako v prvním setu se začal bodově Olympu vzdalovat. Druhý set byl svým průběhem téměř totožný jako první. Ve třetím setu Prostějov při servisu Meleševičové získal bodů v řadě a o zisku šestého titulu v řadě bylo rozhodnuto. Prostějov byl ve všech činnostech lepší. Olymp první dva sety bojoval, ale soupeř byl nad jeho síly.

"Zlaté" stříbro